BRENDAN CASS, akryl på duk, signerad Brendan Cass och daterad 2009 a tergo.
"Risor". 91,5 x 122 cm.
Av konstnären gjorda förstärkningar som syns á tergo.
Lars Bohman Gallery, Stockholm
Lars Bohman Gallery, Stockholm, "NEW WORKS" 14 Nov - 13 Dec 2009.