MATTA, s k Eagle Kazak, semiantik/antik, 285 x 132 cm.

Brunt fält med tre medaljonger. Blå huvudbård. Bär datering.

Slitage, ställvis omfattande slitage. Lagningar. Senare kortsidor.

Utropspris
8 000 SEK