GAMA, lastbil 501, Tyskland, 1950-tal.

Lackerad i rött och blått. Tippfunktion. Urverksdriven med elektriska strålkastare. Längd 38 cm.

Slitage, lackskador och bucklor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK