STOLAR

5 st, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Målade. Genombruten rygg, svarvade ben framtill. Stoppad fast klädsel. Sitthöjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Senare målade. Slitage, färgbortfall. Rygg med spricka, ben med spricka. Sitsar med skador. Fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss