STOLAR

5 st, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Målade. Genombruten rygg, svarvade ben framtill. Stoppad fast klädsel. Sitthöjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Senare målade. Slitage, färgbortfall. Rygg med spricka, ben med spricka. Sitsar med skador. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H167

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10434561 bukobject
    • 10434561 thumb
    • 10434562 thumb
    • 10434563 thumb
    • 10434565 thumb
    • 10434566 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 8 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)