KEDJA samt HÄNGE med snäckskalcamé.

Kedja, fantasilänk. Stämplad 'GHA', 18K guld. Längd ca 42 cm. Hänge med snäckskalcamé. 14K guld, ej stämplad. Höjd ca 5 cm. Totalvikt ca 7,9 g.

Snäckskalcamé med en spricka. Lagning på infattningen. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK