ARVID KNÖPPEL

Porträttmedaljong, signerad, gjutarmärkt Herman Bergman patinerad brons.

Ung flicka i huckle - profilbild, diameter 10 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10424579 bukobject
    • 10424579 thumb
    • 10424580 thumb
    • 10424581 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    115 EUR
    124 USD

    Budhistorik (2 bud)
    218 mar 16:121100SEK
    114 mar 10:461000SEK