John Frederick Tennant

(Storbritannien, 1796-1872)
John Frederick Tennant
(Storbritannien, 1796-1872)

JOHN FREDERICK TENNANT, uppfordrad duk, signerad JF Tennant.

Möte på landsvägen 30 x 40 cm.

Uppfordrad duk, omfattande färgbortfall, krackelyr, gulnad fernissa.

Utropspris
5 000 SEK