NANNA DITZEL, skrivbord, Søren Willadsen Møbelfabrik, Danmark.
Teak samt teakfaner. Fyra lådor i sarg. Längd 175 cm, bredd 75 cm, höjd 72 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar och märklen.