SVEN X:ET ERIXSON

Olja på duk, signerad och daterad 42.

"Frukplockerska Kivik 1942". 66 x 55 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Ett hål i duken. Smärre färgbortfall.Smärre fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - C1
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10430694 bukobject
    • 10430694 thumb
    • 10430693 thumb
    • 10430692 thumb
    • 10430691 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 25 000 SEK

    18 000
    1 868 EUR
    2 036 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (13 bud)
    424 apr 20:2318000SEK
    724 apr 15:4317500SEK
    224 apr 00:0916500SEK