GERRIT VAN HONTHORST

Kopia efter, 1700/1800-tal.

Man med vinglas. 73x61 cm.

Konditionsrapport

Uppfodrad duk. Färgbortfall. Krackelerad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10425170 bukobject
    • 10425170 thumb
    • 10425171 thumb
    • 10425172 thumb
    • 10425173 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    419 EUR
    453 USD

    Budhistorik (3 bud)
    121 mar 09:094000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    115 mar 08:433000SEK
    114 mar 16:301234SEK