Design
894613

ARMBANDSUR SAMT SERIEGRAFIER, 5 st, signerade bl a Ernst Billgren samt Swatch Automativ Gran Via.

Specialutgåva med fem litografier skapade och signerade av konstnärerna Ernst Billgren, Helene Billgren, Charlotte Gyllenhammar, Dan Wolgers, Fredrik Wretman. 25 x 20 cm. Denna box såldes endast i Stockholm till förmån för Ekoparken under hösten 1993. Klockans diameter ca 37 mm.

Inga synliga skador. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK