Design
894694

JOHAN PETTER JOHANSSON, industrilampa, "Triplex-pendel", ASEA, 1920/30-tal.

Delvis lackerad metall. Längd ca 135 - 300 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Smärre färgbortfall. Bucklor. Rost.

Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

181. Juergen Teller, Utan titel, 2008.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK