TAG HEUER, Aquaracer, armbandsur, kronograf, 43 mm,

stål, automatisk, safirglas, bezel med diamant, liten sekundvisare, engelsk dag, datum, integrerad stållänk, viklås, extra länkbitar total längd 54 mm, cert, hängetikett, manual, box, kartong,

Caliber 16 (ETA 7750), Serienr CAF2011.BA0815, Refrerensnr FK6252, Viklåsreferensnr FAA029

Bruksslitage. Mindre repor på bakboetten.

Utropspris
15 000 SEK