18K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, gravyr, originalarmband, box, ca 1967.
Caliber 30 L, Serienr 14237358, Referensnr 7515.13 / 1
Slitage. Lädersprickor. Mindre skador på boett.