DOCKMÖBEL, 7 delar, Karl Johan-stil och MINIATYRSEVIS, 8 delar, 1900-talets början.
Bestående av soffa med spegel och skåp, bord, stol, karmstol, pall, skåp samt blomma. Tillverkade i björk. Miniatyrservis i vitmetall och keramik (1 del).
Skåpets höjd 18,5 cm.
Slitage. Bordet med fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.