ANTON GENBERG, olja på duk, signerad Ant. Genberg och daterad -96
Landskap med sjö och kvinna längs väg, 62 x 74 cm.
Ojämn duk till följd av lös i spännram. Krackelyrer. Smärre färgbortfall och slitage längs marginalerna.
Villa Pauli, Djursholm.