BÖRGE LINDAU OCH BO LINDEKRANTZ, fåtöljer, ett par, "S 70", Lammhults,
Blålackerat metallstativ. Lösa dynor.
Slitage. Färgbortfall. Repor och märken. Torkad stoppning.