BÖRGE LINDAU OCH BO LINDEKRANTZ

Fåtöljer, ett par, "S 70", Lammhults,

Blålackerat metallstativ. Lösa dynor.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Repor och märken. Torkad stoppning.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439293 bukobject
    • 10439293 thumb
    • 10439294 thumb
    • 10439295 thumb
    • 10439296 thumb
    • 10439297 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    550
    57 EUR
    62 USD

    Budhistorik (3 bud)
    220 mar 19:32550SEK
    1A20 mar 19:32500SEK
    119 mar 17:57300SEK