ANTONI TÀPIES

Färglitografi, signerad och numrerad 16/50.

"Air", motivstorlek 28 x 21,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Proveniens
Galleri Östermalm.
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10438408 bukobject
    • 10438408 thumb
    • 10438409 thumb
    • 10438410 thumb
    • 10438411 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    5 000
    524 EUR
    566 USD

    Budhistorik (33 bud)
    1021 mar 16:185000SEK
    6A21 mar 16:184805SEK
    617 mar 23:044201SEK