DIE LITURGISCHEN GERÄTE UND WERKE DER STICKEREIEN - DR FRITZ WITTE

1913. BERLIN.

Numrerad upplaga 350/281. Elefantfolio. Hårdpärm klädd i linne.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Vikveck.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N8

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10438888 bukobject
    • 10438888 thumb
    • 10438889 thumb
    • 10438891 thumb
    • 10438892 thumb
    • 10438894 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 5 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)