Mässing, hyllplan i glas. Bredd 76, djup 37, höjd 201 cm.
Slitage. Repor och märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10