KARMSTOLAR OCH STOL

2+1 st, "Øresund" Børge Mogensen för Karl Andersson & Söner, 1900-talets senare del.

Ek, etikettmärkta, stoppad fast sits och rygg. Tyg Hallingdal

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Torkad stoppning.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10434593 bukobject
    • 10434593 thumb
    • 10434597 thumb
    • 10434600 thumb
    • 10434605 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    600
    62 EUR
    66 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    118 apr 17:24600SEK
    117 apr 09:11500SEK
    117 apr 09:11300SEK