KARMSTOLAR OCH STOL, 2+1 st, "Øresund" Børge Mogensen för Karl Andersson & Söner, 1900-talets senare del.

Ek, etikettmärkta, stoppad fast sits och rygg. Tyg Hallingdal

Smärre slitage. Smärre fläckar. Torkad stoppning.

Utropspris
2 000 SEK