KARMSTOL tidigt 1900-tal

Böjträ, stoppad fast sits

Konditionsrapport

Slitage. Senare klädsel. Smärre fläckar. Lackad

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10434596 bukobject
    • 10434596 thumb
    • 10434599 thumb
    • 10434604 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    121 mar 12:39300SEK