FÅTÖLJ 1900-talets mitt

Helstoppad sits och rygg med djuphäftning.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10434719 bukobject
    • 10434719 thumb
    • 10434721 thumb
    • 10434723 thumb
    • 10434725 thumb
    • 10434726 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    104 EUR
    113 USD

    Budhistorik (19 bud)
    521 mar 12:261000SEK
    121 mar 12:25950SEK
    5A21 mar 12:25900SEK