JOHN BAUER

Litografi ur serien "Troll" 1915, nr 5 "Två friare".

Osignerad, 12 x 9,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439994 bukobject
    • 10439994 thumb
    • 10439995 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 100
    115 EUR
    124 USD

    Budhistorik (3 bud)
    317 mar 13:161100SEK
    215 mar 05:241000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    114 mar 14:24300SEK