KORGSTOLAR

Ett par, 1900-tal.

Korg och rotting. Lös stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 38 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Bristningar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439524 bukobject
    • 10439524 thumb
    • 10439525 thumb
    • 10439529 thumb
    • 10439530 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    82 EUR
    89 USD

    Budhistorik (5 bud)
    421 mar 11:19800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    421 mar 11:19600SEK
    321 mar 08:19450SEK