JOSEF FRANK

Sängbord, ett par, modell 914, Firma Svenskt Tenn.

Körsbär, handtag av mässing. Brännstämplade AB ERIKSSON & SÖNER MÖBELSNICKERI VRENA. Vardera 65,5 x 40 cm, höjd 56,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439298 bukobject
    • 10439298 thumb
    • 10439299 thumb
    • 10439300 thumb
    • 10439301 thumb
    • 10439302 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    24 000
    2 518 EUR
    2 719 USD

    Budhistorik (38 bud)
    821 mar 11:0624000SEK
    1021 mar 11:0623000SEK
    821 mar 11:0622000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes