Fanerat med teak, benställning och draghandtag av ek. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 150. Djup 42. Höjd 120 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.