LJUSKRONA

1800-talets andra hälft, höjd ca 80 cm.

Bronserad metall. Stiliserad vegetativ dekor. För åtta ljus. Diameter ca 70 cm.

Konditionsrapport

Mindre sprickor. Renoverad och omarbetad, senare elektrifierad Ytslitage. Anlupen.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10451332 bukobject
    • 10451332 thumb
    • 10451333 thumb
    • 10451334 thumb
    • 10451335 thumb
    • 10451336 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    10 timmar 39 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 500
    157 EUR
    169 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    124 mar 21:571500SEK
    223 mar 14:201000SEK
    122 mar 20:30500SEK