STOLAR 4 st tidigt 1900-tal

Bonat böjträ.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar.Vaxade

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10435762 bukobject
    • 10435762 thumb
    • 10435766 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    167 EUR
    181 USD

    Budhistorik (7 bud)
    421 mar 12:041600SEK
    2A21 mar 12:031500SEK
    421 mar 12:031410SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes