SEKRETÄR

Louis XVI-stil, 1900-talets början.

Fanerad med jakaranda. Rak form med svängda ben. Dekor av intarsia i form av blommor. Bredd 75. Djup 42. Höjd 101 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Fanerskador. Ställvis blekt.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H126

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10440382 bukobject
    • 10440382 thumb
    • 10440378 thumb
    • 10440381 thumb
    • 10440383 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    157 EUR
    169 USD

    Budhistorik (3 bud)
    220 mar 23:511500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    214 mar 20:301200SEK
    114 mar 17:30600SEK