SEKRETÄR

Louis XVI-stil, 1900-talets början.

Fanerad med jakaranda. Rak form med svängda ben. Dekor av intarsia i form av blommor. Bredd 75. Djup 42. Höjd 101 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Fanerskador. Ställvis blekt.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss