PARTI SILVER, 7 delar, bl.a nålfat, 1800 - 1900-tal. Vikt 335 g.

Två par salt- och pepparströare med importstämplar. Två nålfat med driven dekor av Johan Gustaf Kihlberg, Nyköping 1872. Skål av GAB, 1948. Höjd 1 - 6,5 cm.

Smärre slitage. Anlöpningar. Skål med tejprester.

Utropspris
1 500 SEK