ANNA-LISA THOMSON

Vas, stengods, "Paprika", Upsala Ekeby, 1900-talets mitt/andra hälft.

Delvis glaserad, dekor av vita blad i relief mot brun botten. Höjd 57 cm. Stämplad UE

Konditionsrapport

Obetydligt nagg på foten.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10438991 bukobject
    • 10438991 thumb
    • 10438993 thumb
    • 10438992 thumb
    • 10438994 thumb
    • 10438995 thumb
    • 10438996 thumb
    • 10438997 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    6 900
    715 EUR
    768 USD

    Budhistorik (18 bud)
    319 mar 22:046900SEK
    6A19 mar 22:046700SEK
    6A19 mar 22:046600SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes