BYRÅ

1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 106, djup 45, höjd 82 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Senare beslag. Kompletterad med senare ben. Nycklar saknas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10440462 bukobject
    • 10440462 thumb
    • 10440463 thumb
    • 10440464 thumb
    • 10440466 thumb
    • 10440465 thumb
    • 10440467 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    7 350
    762 EUR
    818 USD

    Budhistorik (20 bud)
    5A21 mar 10:417350SEK
    621 mar 10:417150SEK
    521 mar 10:356500SEK
    Acceptpris på 3 200 SEK uppnåddes