SOFFA

Louis XVI-stil, 1900-talets början.

Målad. Skuren dekor. Fast stoppad rygg och sits, klädda armlän. Sitthöjd ca 42. Längd ca 115 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre färgbortfall.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10440321 bukobject
    • 10440321 thumb
    • 10440322 thumb
    • 10440323 thumb
    • 10440325 thumb
    • 10440324 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 700
    176 EUR
    189 USD

    Budhistorik (5 bud)
    519 mar 11:001700SEK
    415 mar 19:431600SEK
    314 mar 23:321500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes