EERO AARNIO

Stolar, 4 st, "Pirtti" Laukaan Puu, 1900-talets slut.

Solid furu. Kopplade ben, genombruten rygg. Sitthöjd ca 42 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H62

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10440031 bukobject
    • 10440031 thumb
    • 10440032 thumb
    • 10440036 thumb
    • 10440040 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 250
    131 EUR
    141 USD

    Budhistorik (3 bud)
    221 mar 08:461250SEK
    Acceptpris på 1 250 SEK uppnåddes
    221 mar 08:461000SEK
    120 mar 17:26300SEK