Charles Francois Daubigny

(Frankrike, 1817-1878)
Charles Francois Daubigny
(Frankrike, 1817-1878)

CHARLES FRANCOIS DAUBIGNY, hans art. Osignerad, 35 x 55 cm.

Kvinnor i flodlandskap, olja på duk 35 x 55 cm.

Ytsmuts, krackelyr, retuscher.

Utropspris
8 000 SEK