Fanerat med teak, svärtad dekor. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Utdragbar avlastningsskiva. Bredd 152. Djup 41. Höjd 77 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.