FAT

Två stycken, keramik. Efter Palissy, 1900-tal.

Omärkta, med dekor i relief av hummer respektive krabba. Diameter 31 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Krackelyr. Glasyrbortfall.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10492222 bukobject
    • 10492222 thumb
    • 10492224 thumb
    • 10492225 thumb
    • 10492226 thumb
    • 10492227 thumb
    • 10492228 thumb
    • 10492229 thumb
    • 10492230 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 055
    210 EUR
    236 USD

    Budhistorik (2 bud)
    220 maj 10:052055SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    119 maj 06:451955SEK