SOFFA

Thonet, 1900-talets början.

Betsat böjträ. Sits i rotting. Etikettmärkt. Längd 144 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Renoverad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10443366 bukobject
    • 10443366 thumb
    • 10443367 thumb
    • 10443368 thumb
    • 10443369 thumb
    • 10443370 thumb
    • 10443371 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    15 700
    1 627 EUR
    1 748 USD

    Budhistorik (41 bud)
    1324 mar 17:2515700SEK
    5A24 mar 17:2515200SEK
    1324 mar 17:2515200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes