BORDSLAMPOR

Ett par, Stilarmatur Tranås, 1960/70-tal.

Stomme i metall och mässing. Tre tryckta kulformer i glas bemålade i grönt på insidan. Etikettmärkt Stilarmatur Tranås. Höjd ca 43 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L43

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10442868 bukobject
    • 10442868 thumb
    • 10442869 thumb
    • 10442870 thumb
    • 10442872 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 300
    556 EUR
    600 USD

    Budhistorik (36 bud)
    8A23 mar 16:005300SEK
    1223 mar 16:005100SEK
    8A23 mar 16:004800SEK