SVEN GUNNARSSON, TRÄSKULPTURER, 3 st, signerade, 1900-talets mitt.
Snidade och bemålade figurer: Winston Churchill, Lyndon Johnson och Tage Erlander. Längd 21 - 23 cm.
Smärre slitage. Churchills cigarr saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10