Design
898591

Maria Lindeman

(Finland)
Maria Lindeman
(Finland)

MARIA LINDEMAN, taklampa, modell K2-74 Idman 1900-talets mitt.

Matterad opalglaskupa, teakram. Totalhöjd 85 cm, diameter 18 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
300 EUR