Design
898594

VÄGGLAMPA, EV 57, Itsu, Finland 1950-tal.

Målad metall. Höjd 29 cm, djup 25 cm.

Ställvis slitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR