GRAMMOFON, Columbia Graphophone type BS, omkring 1900.

Längd 38 cm, djup 24 cm, höjd 21 cm.

Slitage och skador. Delar saknas. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
400 EUR