SKRIN

Silver, Österrike-Ungern, omkring sekelskiftet 1900.

Bukig from på fyra genombrutna ben, invändigt förgylld, graverad dekor. Längd ca 13, höjd ca 12 cm. Vikt 413 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor. Nycklar saknas.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10451589 bukobject
    • 10451589 thumb
    • 10451584 thumb
    • 10451585 thumb
    • 10451586 thumb
    • 10451587 thumb
    • 10451588 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    10 timmar 40 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    2 600
    272 EUR
    294 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (16 bud)
    228 mar 15:402600SEK
    527 mar 10:542400SEK
    6A27 mar 10:542358SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes