Allmoge
899102

BORD, allmoge, Hälsingland, daterat 1836.

Originalmålat. En låda. Nedåt avsmalnande ben. Märkt GED 1836. Längd 95, bredd 55, höjd 68 cm.

Slitage. Avkortade ben. Smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK