Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med glasad dörr och bakomliggande hyllplan av glas. En låda. Bredd 155. Djup 47,5. Höjd 107 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.