PARTI SILVERBESTICK, 13 delar. Total vikt c:a 830 g.
6 matskedar K Anderson, Stockholm 1896, dekor av pärlstav, längd 21 cm.
3 matgafflar L Larson % Co Göteborg 1850-tal, längd 20,5 cm.
4 olika matskedar, längd 21,5-22,5 cm.
Slitage. Repor. Gravyrer och ägarstämplar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.