STOCKHOLMS SLOTTSHISTORIA. 3 vol. red. Martin Olsson, P. A. Norstedt & Söner, 1940.

Folio. Upplaga 358/500. Halvfranska band med marmorerade pärmpapper. Ryggförgyllning, övre guldsnitt samt Gustav V:s monogram.
Det gamla slottet.
Det Tessinska slottet.
Från Fredrik I till Gustaf V.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

209. Maria Friberg, "Days of Eyes 1", 2014.
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK