SVEN X:ET ERIXSON

Blandteknik, signerad.

"Stora Ville tapetserar", 27 x 35 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T4
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10447568 bukobject
    • 10447568 thumb
    • 10447569 thumb
    • 10447570 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    19 500
    2 045 EUR
    2 209 USD

    Budhistorik (49 bud)
    1A24 mar 11:1519500SEK
    324 mar 11:1519000SEK
    1A24 mar 11:1418500SEK